101 Okey Pro

101 Okey Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.9 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Teknopars Bilisim Teknolojileri
101 Okey Pro; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz harika bir 101 Okey oyunudur.

101 Okey Pro; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz harika bir 101 Okey oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz 101 Okey Pro oyun severlere "Tek Kişi Oyna" ve "Online Oyna" olmak üzere iki farklı oyun seçeneği sunuyor.

Tek Kişi Oyna seçeneğinde internet gereksinimi olmadan telefona karşı oynayabileceğiniz gibi Online Oyna seçeneğinde ise internet üzerinden cikcik.com'un binlerce kullanıcısı ile karşılıklı 101 Okey oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

Online 101 okey, diğer oyuncularla masadan ve özel mesajdan yazışma imkanı sunar. Aynı zamanda dilerseniz masada karşılıklı kameralı iletişim de kurabilirsiniz.

Uygulamayı ile internetsiz telefona karşı oynayabilir, Online olarak yüzlerce kullanıcı ile oynayabilir, kameralı 101 okey oynayabilir veya cikcik 101 okey oynayabilirsiniz.

Online oyun seçeneğinde dilerseniz okey arkadaşlarınız ile kameralı sohbet edebilirsiniz. Ayrıca herkese açık sohbet edebileceğiniz gibi dilediğiniz kişiye özel mesaj gönderebilmeniz mümkün.

Ayrıca oyunda tüm masaları tek bir ekranda görerek dilediğiniz masayı seçebilir ve oyuna dahil olabilirsiniz. Okey odalarındaki kişileri tek tek görerek profillerini inceleyebilir, masalarına gidebilir veya özel mesaj atabilirsiniz.

Dilerseniz kameranızı kullanarak kendi resminizi çekebilir ve profil fotoğrafı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sürekli oynadığınız arkadaşlarınızın online olup olmadıklarını görebilir veya en son ne zaman online olduklarını görebilirsiniz.

101 Okey'de özel masa açarak masanıza sadece davet ettiğiniz kullanıcıların gelmesini sağlayabilir veya masanıza puan sınırlaması koyabilirsiniz. Onlarca kullanıcının bulunduğu okey odaları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Facebook üyeliğinin zorunlu olmadığı oyun da sadece bir defa üyelik yaparak daha sonra sorunsuz bir şekilde giriş yapmanız mümkün. Ayrıca aynı kullanıcı adı ile cikcik.com'un diğer oyunlarını bilgisayarınız veya mobil cihazınız üzerinden oynayabilirsiniz.

101 Okey Pro indir